Garbatka

Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego - czas dziękczynienia i podsumowania

Uroczystą Mszą Świętą zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny oraz rozpoczęliśmy dwumiesięczny okres wakacyjny. Była to chwila szczególnego dziękczynienia Panu Bogu za czas nauki, nauczycieli i katechetów. Był to również moment podziękowania uczniom klas III gimnazjum za zaangażowanie w życie wspólnoty parafialnej i współtworzenie comiesięcznych spotkań formacyjnych „Agapa”.

A oto nagrodzeni uczniowie: Angelika Jezuita, Magda Walczak, Jakub Warchoł, Zuzanna Żarłak, Paweł Łodyga, Dominika Rodakowska, Mateusz Kuliński, Julia Urbaniak, Krzysztof Szafrański, Magdalena Kowalska, Kacper Kondej, Mikołaj Grygiel, Cezary Molenda, Filip Brodnicki, Kacper Cmiel, Jessica Łyjak, Szymon Koniarczyk, Filip Kwaśnik, Kacper Pacocha, Norbert Zapora, Mikołaj Bąk, Kacper Kupis, Benedykt Zapora, Dominika Basaj, Michał Mazur, Igor Sosnowski. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.