KOCHANI!

Jesteśmy po to, aby służyć Wam wiedzą, wsparciem i pomocą, bo „radość miłości przeżywana w rodzinach jest także radością Kościoła” a „dobro rodziny ma kluczowe znaczenie dla przyszłości świata i Kościoła” (Papież Franciszek, Adhortacja „O miłości w rodzinie” 2016 r.).

ZAPRASZAMY!

Narzeczeni – kontakt przez kancelarię parafialną lub bezpośrednio w poradni (każdy drugi piątek miesiąca).

Małżeństwa – zapraszamy do poradni (każdy drugi piątek miesiąca) lub do kontaktu telefonicznego: 537 110 110.

Terminy pracy poradni

Poradnia Rodzinna jest czynna w drugie piątki miesiąca w godzinach 18.40 - 20.30    (w czasie letnim) - zapraszamy wszystkich zainteresowanych. (Obok plebanii, wjazd od ul. Lewandowicz)

W piątek 13 lipca o 18.45 zapraszamy na spotkanie trzecie (narzeczonych, którzy już byli na pierwszym i drugim spotkaniu), narzeczonych którzy są zainteresowani spotkaniem drugim   zapraszamy na 19.40. Narzeczonych zainteresowanych spotkaniem pierwszym zapraszamy na 20.25. Wszystkich, którzy chcą się z nami spotkać, a nie są zainteresowani spotkaniami dla narzeczonych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - ustalimy dogodny termin.

Tel   537 110 110

Misyjny Bukiet

KOCHANI - nagranie z naszego Kościoła :), z Niną i Michałem, zrealizowane przez ks Macieja Będzińskiego, POLECAMY Waszej uwadze:

Szczegółowych informacji udzielamy w poradni :)

Poradnia Rodzinna

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ORGANIZJACJI SPOTKAŃ DLA NARZECZONYCH W DIECEZJI RADOMSKIEJ ZNAJDZIECIE TU: http://www.dr.radom.opoka.org.pl/index.php/ct-menu-item-5

Poradnia Rodzinna funkcjonuje z myślą o narzeczonych i małżeństwach. Do jej celów należą:
- prowadzenie spotkań przedmałżeńskich dla narzeczonych ( trzy spotkania, na pierwsze zapraszamy najpóźniej trzy miesiące przed planowaną datą ślubu)
- poradnictwo w zakresie Naturalnego Planowania Rodziny dla małżeństw, niezależnie od stażu małżeńskiego
- poradnictwo małżeńskie, rodzinne, kryzysowe.

Doradca Parafialny współpracuje z Duszpasterzem Parafialnym w ramach poradnictwa rodzinnego,z katechetami i innymi pracownikami parafii. Pracownicy Parafialnej Poradni Rodzinnej w Garbatce – Letnisko prowadzą ścisłą współpracę z Diecezjalnym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Radomskiej, uczestniczą w spotkaniach ogólnodiecezjalnych oraz indywidualnych                        z Instruktorem Dekanalnym i Diecezjalnym.

Waaarto posłuchać :)

Ks Piotr Pawlukiewicz o narzeczeństwie: SEKS POEZJA CZY RZEMIOSŁO ?

..... i o małżeństwie:

Nasi przyjaciele

Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.spr.radom.opoka.org.pl

KURSY, REKOLEKCJE, WEEKENDY DLA MAŁŻEŃSTW:  www.swietarodzina.org