Garbatka

Młodzi górą!

W ubiegłą sobotę 21 września odbyła się IV edycja Apelu Młodych w Radomiu pod hasłem „Bóg kocha i wzywa”. Młodzież z naszej parafii licznie zadeklarowała chęć uczestniczenia w tym niecodziennym wydarzeniu. Spotkanie rozpoczęło się świadectwem wiary zespołu "Wyrwani z niewoli". Młodzież wzięła również udział w koncercie „Nieziemskie granie” połączonym z animowaną zabawą, ale najważniejsze było spotkanie z  Panem Jezusem w Sakramencie Spowiedzi oraz  podczas adoracji osobistej i wspólnej. Ta ostatnia prowadzona była przez ojca dominikanina Adama Szustaka OP. Szacuje się, że w tym roku przybyło ok. 5,5 tyś uczestników, a nieoficjalnie mówi się nawet o 6 tysiącach młodych ludzi. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie w przyszłym roku!!! Poniżej zamieszczamy link do zapoznania się z grupą ewangelizacyjną i rapującą "Wyrwani z niewoli" www.wyrwanizniewoli.pl