Garbatka

Imieniny ks. Kamila Kowalskiego - powrót do źródeł

Z prawdziwą przyjemnością można było patrzeć na szczególnie rozpromienioną twarz ks. Kamila podczas Mszy świętej, która była sprawowana w Jego intencji w niedzielę - 13 lipca o godz. 9.00.Do tej radości przyczyniły się dzieci, które poetycko wyraziły to, co w ich sercach jest stale obecne. Śpiew naszego parafialnego chóru oraz żywiołowe wykonania młodzieży tworzącej scholę, która mimo wakacji postanowiła okazać wdzięczność Solenizantowi, były dopełnieniem zarówno piękna liturgii, jak i radości ks. Kamila. Wdzięczność wobec jego posługi okazali również ministranci i klerycy naszej wspólnoty. "Dziękuję Bogu za Chrzest Święty (...) dziękuję, że mogę powiedzieć o Was, że jesteście moimi parafianami. Ksiądz powinien mieć swoją parafię, a ja mam Was!" - wyrazy wdzięczności Księdza Solenizanta miały również "słodki" wymiar - każdy mógł poczęstować się imieninowymi cukierkami
:-).

Niech Twój patron, święty Kamil de Lellis wyprosi dla Ciebie świętość! Życzymy radości w posługiwaniu nam w parafii.