Garbatka

Imieniny Księdza Proboszcza Augustyna

28 sierpnia 2023 roku obchodziliśmy imieniny oraz urodziny ks.  Augustyna Rymarczyka – proboszcza naszej parafii. Z tej okazji odprawiona została uroczysta Msza święta, którą sprawowali:  ks. kan – Augustyn Rymarczyk – Solenizant i Jubilat, ks. Roman Zając – wikariusz naszej parafii, ks. prałat Robert Gołębiowski, ks. Maciej Będziński oraz ks. Łukasz Bociek.

Podczas Eucharystii oddaliśmy Bogu wszelkie radości i troski naszego Solenizanta i Jubilata oraz prosiliśmy o potrzebne łaski. 

Życzenia złożyły dzieci, młodzież, przedstawiciele wspólnot parafialnych.

Solenizantowi i Jubilatowi życzymy obfitości  łask, opieki Maryi - Matki Kapłanów oraz wielu życzliwych serc, w których nieustannie trwająca modlitwa otwierać będzie nad Księdzem niebo.