Garbatka

Adoracja Najświętszego Sakramentu dla młodzieży (12.11)

Podczas piątkowej (12.11.2021 r.) Adoracji Najświętszego Sakramentu przyglądaliśmy się Zacheuszowi i jego postawie wobec Pana Jezusa. Słowa: "Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu." odnoszą się do każdego z nas. Możemy od kogoś usłyszeć, że jesteśmy beznadziejni, że do niczego się nie nadajemy...

Może sami na swój temat myślimy najgorsze rzeczy.

Ale Pan Jezus przychodzi i mówi: Słuchaj, jesteś piękny/a, jesteś wartościowy/a, jesteś moim dzieckiem i chcę zamieszkać w Twoim sercu. Może dla siebie, dla innych jesteś skreślony, ale ja Cię kocham takim jakim Cię stworzyłem.

Czy pozwolisz Mu zatrzymać się w swoim domu?

Po Adoracji spotkaliśmy się w salce na agapie, gdzie przy cieście, herbacie mogliśmy lepiej się poznać i zawiązać wspólnotę.

Dziękujemy osobom z Oazy w Rajcu za odwiedziny i zorganizowanie zabaw integracyjnych!