Garbatka

Terminy pracy poradni

Poradnia Rodzinna jest czynna w drugie piątki miesiąca w godzinach 17.40 - 19.30 (w czasie zimowym) - zapraszamy wszystkich zainteresowanych. (Obok plebanii, wjazd od ul. Lewandowicz)

W piątek 9 marca o 17.40 zapraszamy na spotkanie trzecie (narzeczonych, którzy już byli na pierwszym i drugim spotkaniu), narzeczonych którzy są zainteresowani spotkaniem drugim (tych, którzy byli na pierwszym)  zapraszamy na 18.30. Narzeczonych zainteresowanych spotkaniem pierwszym zapraszamy na 19.15. Wszystkich, którzy chcą się z nami spotkać, a nie są zainteresowani spotkaniami dla narzeczonych zapraszamy o 20.00 lub do kontaktu telefonicznego.

Tel   537 110 110

NASZ ADRES @  :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.