Garbatka

Terminy pracy poradni

Poradnia Rodzinna jest czynna w drugie piątki miesiąca w godzinach 18.40 - 20.30    (w czasie letnim) - zapraszamy wszystkich zainteresowanych. (Obok plebanii, wjazd od ul. Lewandowicz)

 

W piątek 13 lipca o 18.45 zapraszamy na spotkanie trzecie (narzeczonych, którzy już byli na pierwszym i drugim spotkaniu), narzeczonych którzy są zainteresowani spotkaniem drugim   zapraszamy na 19.40. Narzeczonych zainteresowanych spotkaniem pierwszym zapraszamy na 20.25. Wszystkich, którzy chcą się z nami spotkać, a nie są zainteresowani spotkaniami dla narzeczonych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - ustalimy dogodny termin.

Tel   537 110 110

NASZ ADRES @  :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.