Garbatka

Terminy pracy poradni

Poradnia Rodzinna jest czynna w drugie piątki miesiąca w godzinach 18.40 - 20.30 (w czasie letnim) - zapraszamy wszystkich zainteresowanych. (Obok plebanii, wjazd od ul. Lewandowicz)

 

W piątek 11 maja o 18.40 zapraszamy na spotkanie trzecie (narzeczonych, którzy już byli na pierwszym i drugim spotkaniu), narzeczonych którzy są zainteresowani spotkaniem drugim (tych, którzy byli na pierwszym)  zapraszamy na 19.30. Narzeczonych zainteresowanych spotkaniem pierwszym zapraszamy na 20.15. Wszystkich, którzy chcą się z nami spotkać, a nie są zainteresowani spotkaniami dla narzeczonych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Tel   537 110 110

NASZ ADRES @  :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.