Poradnia Rodzinna

Poradnia Rodzinna funkcjonuje z myślą o narzeczonych i małżeństwach. Do jej celów należą:
- prowadzenie spotkań przedmałżeńskich dla narzeczonych ( trzy spotkania,              na pierwsze zapraszamy najpóźniej trzy miesiące przed planowaną datą ślubu)
- poradnictwo w zakresie Naturalnego Planowania Rodziny dla małżeństw, niezależnie od stażu małżeńskiego
- poradnictwo małżeńskie, rodzinne, kryzysowe.

Doradca Parafialny współpracuje z Duszpasterzem Parafialnym w ramach poradnictwa rodzinnego,z katechetami i innymi pracownikami parafii. Pracownicy Parafialnej Poradni Rodzinnej w Garbatce – Letnisko prowadzą ścisłą współpracę   z Diecezjalnym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Radomskiej, uczestniczą w spotkaniach ogólnodiecezjalnych oraz indywidualnych                        z Instruktorem Dekanalnym i Diecezjalnym.