Poradnia Rodzinna

Poradnia Rodzinna funkcjonuje z myślą o narzeczonych i małżeństwach. Do jej celów należą:
- prowadzenie spotkań przedmałżeńskich dla narzeczonych ( trzy spotkania,              na pierwsze zapraszamy najpóźniej trzy miesiące przed planowaną datą ślubu)
- poradnictwo w zakresie Naturalnego Planowania Rodziny dla małżeństw, niezależnie od stażu małżeńskiego
- poradnictwo małżeńskie, rodzinne, kryzysowe.

Doradca Parafialny współpracuje z Duszpasterzem Parafialnym w ramach poradnictwa rodzinnego,z katechetami i innymi pracownikami parafii. Pracownicy Parafialnej Poradni Rodzinnej w Garbatce – Letnisko prowadzą ścisłą współpracę   z Diecezjalnym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Radomskiej, uczestniczą w spotkaniach ogólnodiecezjalnych oraz indywidualnych                        z Instruktorem Dekanalnym i Diecezjalnym.

Terminy pracy poradni

Poradnia Rodzinna jest czynna w drugie piątki miesiąca w godzinach 17.40 - 19.30           (w czasie zimowym) - zapraszamy wszystkich zainteresowanych. (Obok plebanii, wjazd od ul. Lewandowicz)

piątek 12 stycznia o 17.40 zapraszamy na spotkanie drugie (narzeczonych, którzy już byli na pierwszym spotkaniu), narzeczonych którzy są zainteresowani spotkaniem pierwszym zapraszamy na 18.30. Wszystkich, którzy chcą się         z nami spotkać, a nie są zainteresowani spotkaniami dla narzeczonych zapraszamy     o 19.15 lub do kontaktu telefonicznego.

Tel   537 110 110

KOCHANI - nagranie z naszego Kościoła :), z Niną i Michałem, zrealizowane przez ks Macieja Będzińskiego, POLECAMY Waszej uwadze:

Szczegółowych informacji udzielamy w poradni :)

KOCHANI!

Jesteśmy po to, aby służyć Wam wiedzą, wsparciem i pomocą, bo „radość miłości przeżywana w rodzinach jest także radością Kościoła” a „dobro rodziny ma kluczowe znaczenie dla przyszłości świata i Kościoła” (Papież Franciszek, Adhortacja „O miłości w rodzinie” 2016 r.).

ZAPRASZAMY!

Narzeczeni – kontakt przez kancelarię parafialną lub bezpośrednio w poradni (każdy drugi piątek miesiąca).

Małżeństwa – zapraszamy do poradni (każdy drugi piątek miesiąca) lub do kontaktu telefonicznego: 537110110.

Waaarto posłuchać :)

Ks Piotr Pawlukiewicz o narzeczeństwie: SEKS POEZJA CZY RZEMIOSŁO ?

..... i o małżeństwie:

Nasi przyjaciele

Zachęcamy do odwiedzenia strony: http://www.spr.radom.opoka.org.pl

KURSY, REKOLEKCJE, WEEKENDY DLA MAŁŻEŃSTW:  www.swietarodzina.org