Garbatka

Wszyscy zgrzeszyliśmy, lecz Jezus przez swoje przyjście i śmierć wyzwolił nas od śmierci (24 stycznia 2014 r.)

Styczniowa agapa upłynęła pod znakiem drugiego prawa nowego życia. Wszyscy zgrzeszyliśmy, lecz Jezus przez swoje przyjście i śmierć wyzwolił nas od śmierci. Konferencja w oparciu o projekcję multimedialną przybliżyła nam temat grzechu, czym jest jego źródła i konsekwencje. Potem swoje świadectwa przygotowali dwaj odważni - Michał i Michał - osoby walczące z nałogiem narkotykowym, są trzeźwi, są wolni. Opowiedzieli o spustoszeniu jakie powoduje grzech. Potem wspólna modlitwa przed Jezusem eucharystycznym, połączona z rachunkiem sumienia. Wszystko to w atmosferze radości modlitwy. Już zapraszamy na kolejne spotkanie. Do zobaczenia. Agapa to nie ściema! To prawdziwa miłość się dzieje!