Garbatka

5 rocznica święceń kapłańskich ks. Romana

25 maja 2024 roku świętowaliśmy wraz z ks. Romanem 5 rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji odprawiona została Msza święta, która zgromadziła dzieci pierwszokomunijne, wspólnoty parafialne oraz rodzinę ks. Romana.

Homilię wygłosił ks.kan. Augustyn Rymarczyk. „Pan Jezus podzielił się swoim kapłaństwem” – i za ten dar Boga dla nas wiernych dziękowaliśmy ofiarując komunię świętą.

Z głębi serc wypłynęły życzenia składane przez przedstawicieli dzieci pierwszokomunijnych, wspólnot parafialnych, uczniów klasy 7b (przygotowujących się do sakramentu bierzmowania) oraz Domowego Kościoła.

„Życzymy Ci, abyś nie zapomniał że to Bóg wybrał Cię na swojego ucznia. Duch Święty niech rozpala niegasnące płomienie powołania, abyś nie utracił Bożej radości, a Matka Boża zawsze była Twoją opiekunką i orędowniczką.”