Garbatka

Twórcze Lato w Garbatce Letnisku

Posiadanie hobby jest doskonałym sposobem na rozwijanie swoich zainteresowań, a także nabywania nowych umiejętności. Należy podkreślić, że nigdy nie jest za późno na to, by spróbować nowych rzeczy w swoim życiu.
Warsztaty w Garbatce Letnisku polecamy zarówno osobom, aktywnym zawodowo, uczniom szkół ponadpodstawowych, ale także seniorom. Tak naprawdę wiek nie ma tutaj większego znaczenia. Twórcze zajęcia to sposób na nieszablonowe spędzenie wolnego czasu w pięknym miejscu i prawdziwy relaks. Zajęcia manualne to również okazja do poznania nowych ludzi, odkrycia nieoczywistych pasji.
Nie masz pewności czy te zajęcia artystyczne są czymś dla Ciebie?
 Daj sobie i nam  szansę i weź w nich udział !

Nabór na kursy - maj – czerwiec  2023.
Znajdziecie Państwo  informacje dotyczącą  szczegółów warsztatów- (program , koszty, możliwość zakwaterowania i wyżywienia)
Dwa miesiące przed rozpoczęciem kursu zapisy na warsztaty. Ilość miejsc ograniczona.

Osoba do kontaktu Ola Chmurska tel. 663 623 178  – C. K. Z
od  poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

link do  kursu pisania ikon
http://www.drogaikony.org.pl/p/propozycje.html#z33