Garbatka

2. Rocznica Święceń Kapłańskich ks. Romana

25 maja ks. Roman obchodził 2. rocznicę święceń kapłańskich. Zgromadzeni na Eucharystii wierni, wdzięczni za dar kapłaństwa i posługę Ks. Romana otoczyli Go modlitwą. Życzenia płynące z dziecięcych serc, brawa wyrażające wdzięczność za przygotowanie do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, kwiaty i podziękowania od grup młodzieżowych oraz Domowego Kościoła były wyrazem głębokiego szacunku i świadomości ubogacenia parafii darem, jakim jest Kapłan. Ks. Roman prosił wszystkich zebranych o modlitwę, by mógł wzrastać w świętości, podołać trudom i przeciwnościom, a przede wszystkim pozostać wiernym wyborowi. Serdecznie dziękujemy ks. Romanowi za każdy uśmiech, życzliwe i ciepłe słowa, a przede wszystkim sakramenty, które są źródłem życia. Życzymy, by każdego dnia Maryja otaczała Księdza swoim macierzyńskim płaszczem i prowadziła za rękę po ścieżkach kapłańskiego życia.